Den první

6. ledna 2013 v 18:49 | Date tree |  10 dní
O celém projektu se můžete dočíst ZDE. Teď ale už k samotnému článku.. Den první je ve znamení deseti věcí které bych ráda řekla deseti různým lidem:) dlouho jsem o tom přemýšlela a z mnoha lidí jsem jich vybrala dejme tomu těch 10.

1. svému příteli že ho miluju

To je člověk který se ke mně nikdy neotočí zády, jak se říká "přijde když ostatní odejdou" je to úžasný člověk, jsem hrozně ráda že ho mám:) Každý den mi dodává odvahu jako nikdo že všechno zvládnu.

2. mamče že jí za všechno hrozně moc děkuju

Vychovávala mě jak nejlépe mohla, i když to často neměla lehké:)

3. své nejlepší kamarádce že i přes všechny hádky je ona ta se kterou si strašně moc rozumím

I když je někdy strašně sarkastická, odsekávačná a zpomalená tak je to jedna z nejbližších osob v mém životě.

4. Mojí učitelce ze základky ať je stále taková jaká je

Nejmilejší osoba jakou jsem kdy potkala. Jen jí vidím, mám úsměv na tváři, dobýjí jakousi energií. Je pro mě velkým vzorem.

5. Mojí bývalé trenérce ať se nám vrátí zpátky
Tančila jsem ve skvělé skupině se skvělým kolektivem. Loni nám ale trenérka oznámila že se rozhodla odstěhovat. Už půl roku jsem pořádně netančila a začíná mi to opravdu dost chybět. Kdybyste někdo věděl o nějakém tanečním semináři tak prosím dejte vědět:)

6. Mému dědovi aby tam na mě počkal a držel mi vedle sebe místo
Děda mi zemřel když mi byly tak 4 roky. Mám na něj ale jen skvělé vzpomínky a i mamka o něm mluví v nejlepším světle, o to víc je mi líto že jsem ho pořádně nepoznala. Teď nesmím zlobit abych se za ním dostala do nebe, protože tak zlatý člověk jako on jít do pekla nemohl! :P

7. Justinu Biebrovi, že ho obdivuju za to jak je silný
Nemyslete si že ho mám ráda, vážně se mi nelíbí jak zpívá a ani se mi nelíbí jeho písničky. Obdivuju ho ale že má stále sílu pokračovat dál v tom co ho baví přesto že se do něj pořád navážejí nějací lidé. Tohle už jsem totiž zažila taky a vím jak jsem z toho byla špatná.

8. Panu prezidentu Václavu Klausovi, že po amnestii se cítím mnohem bezpečněji
O jeho dokonalé amnestii, kdy 20 000 kriminálníků pustil a oni jen co vyšli ven tak dost z nich už zase pochytali a zavřeli zpátky. Opravdu, teď jen čeká kdo odkud na mě vyběhne s nožem abych mu dala peněženku..

9. Lidem v Africe aby věřili v lepší zítřky
Dobře, není to jen jeden člověk ale je to jedna věc kterou bych jim chtěla vzkázat. Jestli někdy budu mít finanční možnost, rozhodně bych si chtěla adoptovat nějaké dítě z Afriky. Na základce jsme si jednoho černouška adoptovali a na jeho první školně jsme každý přispíval 20,- což nikoho nezabilo a další roky jsme na něj dávali vytěžené peníze ze sběru papíru. Kdyby to takhle udělala každá škola tak to nikomu nic neudělá a zachrání se tak několik dětí.

10. Režiséru Madagaskaru že děkuju za prodloužení života
Napadlo mě to možná proto, že na něj zrovna koukám:D
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 MissMaiik ツ MissMaiik ツ | Web | 6. ledna 2013 v 18:57 | Reagovat

pěkný simple dess :)

2 Ifá Ifá | Web | 10. ledna 2013 v 17:48 | Reagovat

Mám také ráda tanec,když ho máš rada tak proč si s nějakými kamarádky nesestavíte vlastní skupinu.

3 Date tree Date tree | Web | 10. ledna 2013 v 21:30 | Reagovat

[2]: Protože nemáme trenérku a ten styl který děláme se jen tak někomu nelíbí, řekla bych:) každopádně už jsme i vytancované na nějaké úrovní, neumím si připravit že by mezi nás šel někdo další:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama