Den ve znamení Richarda III.

10. ledna 2013 v 21:21 | Date tree |  Diary
Dnešní den byl ve znamení Richarda třetího - byla jsem na něm v divadle.
Já jsem tak trochu divadlový maniak, když se mi něco líbí můžu na to jít i několikrát a ještě nikdy jsem v divadle neusnula. Dnešní den by se měl vyhlásit jako státní svátek protože ano, hádáte správně - poprvé jsem to 'zalomila' v divadle.
Takovou nudu jsem opravdu nezažila.. Už před tím mi mnoho lidí říkalo že to není dobré představení a já jim nevěřila, protože to už mi říkali o mnoha představeních. Nutno podotknout že jsem na něm byla ve Východočeském divadle, jelikož v provedení jiných divadel, například v Klicperově v Hradci Králové je to prý velmi povedená inscenace.
Děj jsem nepochopila, nejspíš něco jako jak ovládnout říši a dosáhnout čeho chci, jelikož pouze v jedné jediné scéně dokázala žena (jméno mi uniklo) otočit z nenávisti v lásku.. tomu říkám opravdová přesvědčivost.
Opravdu toto divadlo nedoporučuji. Pokud chcete vidět něco v podání východočeského divadla, zajděte určitě na muzikál Chicago či teď zde bude probíhat - jako každoročně - GRAND Festival smíchu kde hostují i jiná divadla a všem pardubičákům i z blízkého okolí rozhodně doporučuji zajít, pokud chcete nezdravý přísun smíchu:)

Jelikož mám předplatné na tento rok tak vám přinesu zprávu z dalšího představení. Mělo by to být 12.2. Holky z kalendáře tak se nechme překvapit:)

Your Date tree
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Annie Annie | E-mail | Web | 11. ledna 2013 v 17:27 | Reagovat

Já do divadla nechodím skoro vůbec, nevím proč, ale nějak mě to nebere. Každopádně ten festival vypadá lákavě :) Kamarádka na Richardovi byla taky a říkala, že je to tedy nic moc...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama