Den čtvrtý

1. července 2013 v 10:24 | Date tree |  10 dní
Čtvrtý den je ve znamení sedmi věcí, nad kterými často přemýšlím, tak se do toho hnedka dáme..:)

1. Co by, kdyby...
Určitě každý z nás někdy přemýšlí, co by se stalo, kdyby se stalo ono. Je strašná blbost nad tím přemýšlet, sama to vím, ale kolikrát si nemůžu pomoct. Poslední dobou jsem ještě ke všemu strašný pesimista, takže vždycky přemýšlím nad těmi nejhoršími variantami.

2. Učení
To je takové školní postižení. Jsou prázdniny a já stále přemýšlím nad tím, co musím všechno u mět na zítra do školy.. absurdní!

3. Budoucnost
Proválené večery, kdy nemohu usnout se neodmyslitelně vážou k přemýšlení nad budoucností. Na jednu stranu se na ní strašně těším - strávit jí s osobou, kterou nadevše miluju, mít 2 krásné, zdravé, chytré děti, vysněnou práci, peněz, abychom se nemuseli omezovat a dopřáli sobě, co nám nesplnili rodiče. Děti nerozmazlit, ale také jim dopřát podívat se do zahraničí, jet na všechny školní akce a podporovat je v koníčku, který mají rádi.

4. Můj přítel
Když s ním nejsem, přemýšlím, co právě dělá, jak se asi má a nemůžu ho dostat z hlavy. Doufám, že právě on je láskou mého života, neboť jsem se ještě s nikým necítila lépe.

5. Jaké by to bylo, narodit se v jiné rodině
Paradoxy - v bohaté, kde mi dopřejí všechno, nač si vzpomenu a budu rozmazlená vs. v chudé Africké, kde nebudu mít co do huby, ale budu neuvěřitelně pokorná, nerozmazlená, vděčná..

6. Proč se lidé chovají jako hovada?
Jdete po pravé straně přechodu, jak je to správně, proti vám jde člověk a vy - jelikož nepředpokládáte, že by někdo nedodržoval etiketu - koukáte do mobilu. Dojde ke srážce, za kterou se ještě omluvíte a on se na vás oboří, kde jste nechal oči. Nebo jiný příklad.. Představte si, že jste cizinec, přijedete do Čech a řekněme, že tento jazyk je tak těžký, že vám nepůjde úplně dokonale. Snažíte se objednat si kávu, ale komolíte to na jiná slova a místo aby vám číšník pomohl začne dělat, že vám nerozumí. Kde to žijeme?! Neříkám, že takoví jsou všichni, ale většina lidí akorát pomlouvá ostatní, je na ně zlá a místo pomoci vám raději ostatní podrazí nohy.

7. Jak se mají lidé 'tam nahoře'
nebo také.. 'Co bude po smrti?' Zemřelo mi už pár lidí, kteří mi byli velice blízcí. Odchod člověka je velká rána, kor když ho máte tak rádi. Myslíte, že na nás někde z obláčku koukají, jak si tu vedeme? Kdo ví...

Konec maličko depresivní, ale moje myšlenky poslední dobou většinou nejsou jiné, což je depresivní samo o sobě. Snad se to za prázdniny změní...

Mějte se,
Your Date tree
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Otavínka Otavínka | Web | 1. července 2013 v 10:41 | Reagovat

Zajímavý článek a podivuhodné rozjímání. Pěkné prázdniny a mysli na vše s láskou.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama