Duben 2014

Osmnáctka!

27. dubna 2014 v 17:45 | Date tree |  Diary
Zdravím všechny,

tak se vám hlásí čerstvá osmnáctka. Ač jsem je slavila s kamarády už 18., včera byl ten den D. Těšila jsem se na to jak malá a žádná změna to tedy není. Teď se tedy těším na to, až budu mít řidičák, dnes bych kupříkladu mohla jet za přítelem, ale nemám se tam jak dostat - s řidičákem bych tam už mohla dávno být. Zkoušky mě čekají ve středu a dost mě děsí, že mi jízdy až dolik nejdou. Respektive, je to jako na houpačce... ze začátku mi to nešlo, nebo respektive, seděla jsem prvně v autě a to se od člověka nedají čekat zázraky. Asi po dvou jízdách mi to začalo jít, bylo to fajn a říkala jsem si, že to v pohodě dám, ale poslední tři jízdy mi to naopak nejde vůbec. Mám ještě dvě jízdy, ale obávám se, že to za ně nezvládnu. Mamka mě tedy snad naučí parkovat a trochu mě proveze po městě, abych si okoukala, kam mě může komisař zavézt. Ještě mi přítel zařídil jízdu u jednoho pána, který mu hrozně pomohl, tak doufám, že mně pomůže také. Na testy jsem už relativně naučená, ale stále opakuji, opakuji a opakuji. I přes to všechno mám nervy v kýblu. Nerada bych byla třetí, kdo neudělal jízdu a už jen to mě na tom hrozně moc znervózňuje.

Doufám, že máte lepší dny než já. Mějte se parádně,
Date tree

Dotazník

21. dubna 2014 v 16:44 | Date tree
Zdravím :)

Přítel dostal ve škole za úkol udělat o něčem průzkum. Vybral si téma 'štěstí'. Chtěla jsem Vás moc poprosit, jestli byste mu ho mohli vyplnit. Průměrná doba jsou 2 minutky, budu Vám moc vděčná. :)


Ještě takový dotaz. Ocenili byste třeba nějakou literární soutěž? Nebo i jakoukoli jinou? :)

Carpe diem,
Date tree

První rande

18. dubna 2014 v 9:23 | Date tree |  Fejetony
Upozorňuji, že tento fejeton je zcela smyšlený a nezachycuje žádnou skutečnou udlosti ani osobu.


Swingová párty

10. dubna 2014 v 21:39 | Date tree |  Diary
Před pár týdny jsme dostaly jedinečnou nabídku, abychom vystupovaly na swingovém večeru. Naše taneční skupina už sice nefunguje, ale ve třech holkách jsme natrénovaly vystoupení a šly do toho.


Velká stopa života

3. dubna 2014 v 21:57 | Date tree |  Diary
Zdravím :)

V poslední době toho bylo moc a ani jsem neměla nějak nápady, co psát na blog. Kdo mě sledujete na Facebooku víte, že jsem ale nezahálela a na ostatní weby poctivě psala.