Červen 2014

Prázdninová soutěž!

27. června 2014 v 18:53 | Date tree
Zdravím!

Dneska je každý školák odměňován vysvědčení za svou půlroční píly, tak jsem si řekla, že za to, jaké cifry se mi objevují v návštěvnosti a komentářích vás odměním prázdninovou soutěží - jakou jinou, než literární.
Doufám, že se přihlásíte v hojném počtu a společně si ji užijeme - ráda bych, aby opravdu platilo, že není důležité vyhrát, ale zúčastnit se. Pokusím se Vám zadat taková témata, aby se na to daly vymyslet různé sloho vé útvary a všichni literáti si tedy přišli na své.
Poprosím Vás, abyste se mi hlásili do komentářů, ať jste všichni na jednom místě a pokud se někomu soutěž líbit nebude, nechť tu komentář nezanechává, stejně bude smazán - jde čistě jen o přehlednost.
A ať to má nějakou formu, napište mi:
1. Přezdívku (pod kterou vás mám jmenovat a dávat do anket)
2. Adresu blogu (pokud byste se někomu zalíbili, ať si může prohlédnout i váš blog)
3. Něco málo o sobě (ať se o vás alespoň něco dozvím a trochu si počtu už u přihlášek - pokud to pojmete nějak zajímavě a vtipně, první body budou vaše)

Jo, málem bych zapomněla - pro vás to bude asi stěžejní - a tím jsou ceny. Jak jistě víte, recenzuji různé výtisky, takže jsem se rozhodla poslat je dál. Ve hře tedy budou knížky, na které jsem již dělala recenze - na mých Facebookových stránkách jsou na všechny odkazy - a dále audiokniha Už je tady zas, na kterou jsem taktéž psala recenzi. Nebudu určovat co dostanou která místa, výběr bude čistě na vás, při čemž ještě vymyslím, kolik cen si které místo odnese.

Tak doufám, že vás soutěž zaujala, do komentářů pište především přihlášky, ale samozřejmě také připomínky, poznámky, kritiku.

Moc se těším na vaše práce a užívejte si prázdnin,
Date tree

Všechno rychle utíká!

2. června 2014 v 21:18 | Date tree |  Diary
Zdravím,

tak jsem zpět po procestovaném květnu. Jak možná víte, byla jsem se sborem ve Švédsku a na sportovním kurzu v Itálii. Z obou cest si odvážím opravdu nezapomenutelné zážitky. Ostatně, na Kulturiu se o obou cestách objeví články, takže milovníkům cestování doporučuji si je přečíst.

(písnička, kterou nazpíval náš řidič jeepu Gianni)