Srpen 2014

Čtvrťáku, těš se!

31. srpna 2014 v 17:43 | Date tree |  Diary
Zdravím vás všechny!

Tak jsem si dala od blogu 'menší' prázdninovou pauzu. Vím, že jsem přes ně slibovala alespoň literární soutěž, ale tak nějak se všechno sešlo a užívala jsem si víc venku než s vámi, tedy u počítače.

Musím říct, že tyhle prázdniny byly pro mne takovou školou života, co se týče lidí, vztahů a mé (doufejme) budoucí práce - učitelství.

Přestože jdu do čtvrťáku, což se pro mě rovná stresu, nedostatku spánku, kruhům pod očima a psychickému i fyzickému vyčerpání, pokusím se to tu trochu rozhýbat. Ať zápisky zoufalé maturantky, která potřebuje pár vlídných slov, recenzováním knížek (upozorňuji, že to budou především ty z povinné četby, protože bych už možná mohla začít) nebo nějakým mým literárním dílkem. Naštěstí, pro blog i pro mě, nemám pevnou brigádu, ale budu - stejně, jako loni - doučovat ty, kterým to ve škole moc nejde. Tedy, budu dělat to, co mě naplňuje a zároveň čas na učení, povinnosti a zábavu.
A víte co, já už se tam těším. Těším se, až bude všechno za mnou, především maturita, odfrknu si a řeknu "Dala jsem gympl!"

Doufám, že dneska uvidím jen články o tom, jak jste si užili prázdniny a ne o tom, jak se netěšíte do školy! Buďte pozitivní a uvidíte, že i další školní rok všichni zvládneme! :)

Vaše Date tree