Diary

Standardní tance

12. února 2014 v 21:40 | Date tree
Zdravíčko,

od září jsem se pohybovala na tenkém ledu, co se týče tancování, konkrétně Latinskoamerických a Standardních tanců. Taneční parner se na mě vykašlal, že LTT tančit nechce a mě až teď napadl způsob jak s tím nepřestat - budeme tancovat Standard. S tím se pojí ovšem jeden nelehký výběr - šaty. Určitě si je nechám ušít, ale nemám žádný nápad, takže jsem koukala po internetu a nespočet šatů se mi líbilo. Jak ale vybrat ty správné? Sama bych si nejspíš jen tak neporadila, proto mě napadlo dát vám sem fotky. V anketě tedy prosím označte číslo těch, které by se vám ke mně nejvíce hodily. Do komentářů kdyžtak dávejte vlastní návrhy/některé ano, ale v jiné barvě. Ale tak tedy jdeme na to:

Bilancování nad nedávnými událostmi

2. února 2014 v 16:38 | Date tree
Zdravíčko,

rozhlodla jsem se trochu zrekapitulovat nedávné události spojené především s blogováním.
  1. Pouštím se do výzvy, takže v příštím článku můžete očekávat některý z bodů.
  2. Po ní už mám připravenou další, do toho ještě recenze knížek a mám určitě na tři měsíce co dělat.
  3. Skvělá blogerka Pufflie se mnou udělala rozhovor. Některé otázky pro mě byly obtížné, ale snad jsem všechno zvládla a neutrhnu si ostudu.
  4. Obnovila jsem aktivitu autorského klubu Fotíme na TT, avšak na jiném blogu, který je určený přímo tématům týdne. Můžete zde sami nějaké navrhnout nebo hlasovat v anketách o příštím. Doufám, že mě v tom nenecháte a příští týden mi něco pěkného vyfotíte :)
  5. U blogerky Chica con suñeos jsem objevila článek, kde píše o přijetí mezi redaktorky a blogerky začínajícího webu. Tak jsem se podívala, zjistila, že by to bylo přesně něco pro mě, napsala do redakce mail s odkazem na můj blog a přišla mi blesková odpověď, že mne mezi sebe uvítají. Za nedhlouho tedy budu působit i tam jako blogerka a redaktorka. Vypadá to tedy, že sem budu směřovat spíše literární tvorbu a tam deníček a různé tipy. Nebojte, tenhle blog je mou srdcovou záležitostí, takže na něj rozhodně nezanevřu a určitě budu obě stránky nějakým způsobem propojovat.
  6. Zapojuji se do projektu Forum Musicum, který všem vřele doporučuji. Je to velmi kreativní činnost a člověk začne na hudbu hledět i z jiného úhlu pohledu
  7. Na facebooku mám už 5 'lajků'. Já vím, je to strašně málo, ale stejně mě to překvapilo :-D
  8. Napsala jsem registrační komentář do AK, ale co jsem tak zaslechla, než někoho vezmou, trvá to pěkně dlouho. Takže už jen čekat, čekat, čekat..
Myslím, že takhle to bude asi vše, snad jsem na nic nezapomněla. Napište mi, co je nového u vás a užijte si poslední zbytky neděle.

Your Date tree

Nestíhám, nestačím, nestihnu to, nesvačím

19. ledna 2014 v 14:45 | Date tree
TAK! :-D
Přiznávám bez mučení, tento týden jsem blog hodně, hodně, hodně (nevešlo by se sem tolik 'hodně' aby to správně vystihlo jak moc) zanedbávala. Škola si vybírá svou daň a většinu času jsem strávila s učením nebo stresováním.
Ráda bych vám tu ale dnes v pár řádcích zhrunula pro mě významné věci ač některé méně příjemné, které se za ten týden staly.

Komunismus

4. ledna 2014 v 21:05 | Date tree
Ahojte :)
Ve škole jsme dostali za úkol napsat 6ti stránkovou esej/reportáž/rozhovor o komunismu. Už mě napadlo napsat srovnání mezi tím, jaké to bylo v ČR tenkrát a dnes.
Chtěla jsem vás tímto vyzvat, jestli by mi napsali ti, kteří mají zkušenosti, znají někoho takového nebo se zajímají o toto téma. Budu strašně moc vděčná za každou pomoc!
Pište do komentářů, na mail DateTree@seznam.cz nebo ICQ 654188184.

Předem moc děkuji,
Date tree

Nesem vám noviny, poslouchejte

3. ledna 2014 v 20:05 | Date tree
Ahoj ahoj :)
Nebojte, nebudu vás už nudit dalšími články o Vánocích. Přiznejme si, bylo jich až až. Ráda bych vám sem připsala novinky, které chystám na letošní rok, co se blogu povedlo, co bych ráda a tak dále...

Nový rok

31. prosince 2013 v 7:06 | Date tree
Rok 2013 nám končí. Škoda, že to blog.cz nevychytal a tohle TT bylo již minulý týden. Pravidelní/é čtenáři/ky si o mém roku 2013 již přečetly, pro zbloudilé cizince přikládám odkaz.
Tímto článkem bych vám všem chtěla popřát:

Štědrý den

25. prosince 2013 v 14:17 | Date tree
Ahoj ahoj,
je den po Štědrém dnu, tak jsem se rozhodla přinést vám článek s tím, jak u nás včerejšek probíhal.

Postel je mou nejlepší kamarádkou

22. prosince 2013 v 9:56 | Date tree
Už to tak asi bude, protože v ní teď trávím víc času, než je zdrávo. Ne, že bych byla až takový lenoch, ale nemocná na Vánoce? Ano, to bych nebyla já, aby se mi to nepřihodilo. Včera jsem se dusila kašle a jsem zvědavá, co mi dnešek přichystal.
Všem moc děkuji za typy na dárky, nakonec jsem udělala mamce, babičce i přítelovi přáníčka a našla doma zdobené svíčky, které jsem kdysi koupila, že je někomu dám, ale už na to nedošlo.
Jsem v půlce knížky 1984 a včera večer jsem si říkala, že s ní seknu a přestanu ji číst. Najednou se tam ale stalo něco, co mě tak překvapilo (nerada bych spojlovala, sama to nemám ráda), že jsem si řekla, že jí odložit jednoduše nemůžu. Do konce Vánočních prázdnin bych jí ráda měla dočtenou, ale bůh ví, jak to bude.
Včera jsem udělala životní rozhodnutí... přestala jsem se koukat na Pretty little liars! Já, která tím už byla posedlá a to byl vlastně důvod skončit. Včera v noci jsem se totiž probudila a bála se otočit, protože jsem si byla jistá, že je určitě někdo v mém pokoji. Ano, už jseme z toho vážně bláznila. Stejně mě to furt přitahuje koukat dál.
Dneska to vidím na čtení, blogování a dopsat si sešity do školy, tak snad se vydaří. + večer máme s mamčou zdobit stromeček a už k tomu budeme mít cukroví (u nás peče zásadně babička)

Mějte se Vánočně :)
Date tree

Vánoční (ne)pohoda začíná

21. prosince 2013 v 10:50 | Date tree
Ahoj ahoj :)
Dneska všem školou povinným začaly prázdniny. To bych ale nebyla správná gymplačka, abych nedělala něco do školy :-D Začínám si pořádně zpracovávat knížky k maturitě, už ne jen tak letem světem den po odevzdání. Jen mě ale trochu vyděsilo to číslo, které jsem přečetla (radši ho tu ani nebudu zveřejňovat) a vyplývá z toho, že ani nestíhám číst. Furt bych se učila, ale abych dělala víc toho, co mě baví, to ne. Pokud by měl někdo zájem, mohu sem dát ty jednotlivé knížky, třeba to někomu u maturity pomůže. Jinak bych sem napsala jen něco o knížce a můj názor na ní. :)
Co se týče minulého týdne, v pondělí jsem nebyla ve škole, protože mi blo špatně a zvracela jsem a učila jsem si na test z biologie. Nějak se poslední dobou hodně učím, ale stejně to na známkách není vidět. Musím se do toho v lednu pořádně obout a všechno vytáhnout :) V úterý jsem měla 2 koncerty se sborem, ve středu 1 se sborem a 1 se sólovým zpěvem a ve čtvrtek už jsme ležela v posteli... bolí mě od té doby v krku, strašně kašlu a jen doufám, že to do Vánoc bude v pohodě :X
Máte nějaký typ na to, co bych mohla vyrobit babičce a mamce z věcí, které jsou běžně dostupné doma? Všechno nechávám na poslední chvíli a už jsem měla něco vymyšleného, ale potřebuji k tomu drát a ten jsem si myslela, že koupím ve čtvrtek po škole, ale nedopadlo to. :/
Tak jo, jdu se kouknout na vaše blogy a pak pokračovat v tom proklatém čtenářáku.

Mějte se famfárově,
Date tree :)

Poslední článek se začátkem školy

16. prosince 2013 v 14:14 | Date tree
Ahoj všichni,
tak jsem tu zase po 3 a půl měsících a štve mě, že jsem tu dřív nebyla. Škola je jeden velkej stres! Nevím, kde mi hlava stojí, nemám na nic čas a i když bych se blogu ráda věnovala, nějak nestíhám :/ každopádně dneska mi nebylo ráno dobře a učím se celý den na zítřejší test. Mezi těmi chvilkami pozornosti se mi po blogu tak nějak zastesklo.. To je jedna věc, proč jsem se k blogu vrátila. Druhá je ta, že jsme si s přítelem naplánovali na letní prázdniny (vím, je to ještě hodně dopředu) zhruba měsíční výlet do Francie. Je to docela dlouhá doba, chceme tam jet autem a procestovat Normandii. Ráda bych sem napsala nějaký cestovní deník, který bych sice nespíš zveřejnila až bychom přijeli, protože pochybuji, že každý den chytnu wifi, ale poctivě bych si všechno sepisovala. Zatím jediným naším zádrhelem jsou finance. Oba jsme na střední a hledáme nějakou brigádu, ale vzhledem k tomu, že 18 nám bude až v roce 2014, je to celkem problém. Stále hledám a stále nic. Snad se mi časem poštěstí. :-)
A co vy? Jak jste se tu za ten čtvrt rok, co jsem tu nebyla měly? Máte už plány na prázdniny? A jak se chystáte strávit Vánoce?

Mějte se nádherně,
Date tree
 
 

Reklama