Diary

A zas hned pryč

19. srpna 2013 v 23:59 | Date tree
Ano, prázdniny mám opravdu hodně nabité a bohužel mi i přímo úměrně ubíhají. Zítra odjíždím na taneční soustředění. Jsem na to zvědavá, jelikož to jsou párové tance, jedeme tam s přítelem a tancujeme spolu ani ne půl roku. Dostali jsme se k tomu přes taneční (kde byl s pěknou krávou, ale to je zas jiný příběh), dál do pokračovaček (kam šel taky s ní) a nakonec do extra (kam šel se mnou). Nerada bych, aby se tam na nás koukali ostatní, kteří už tancují nějaký ten pátek. Najednu stranu se před nimi budu stydět, na druhou vím z vlastní zkušenosti, že když tancuju vedle někoho zkušenějšího, popohání mě to dopředu a dopředu a koukám na něj, co bych mohla z lepšit a tak dále.
Každopádně vás všechny moc prosím, abyste mi drželi palce a ve zdraví jsem to tam do neděle přežila.
Až se vrátím, budou tu dětské výtvory z tábora, knížky a snad už i autogramy (ty mi ale dávají pořádně zabrat!)

Tak se mějte famfárově! :)
Your Date tree :)

Zpátky z dalšího tábora

17. srpna 2013 v 9:51 | Date tree
Zdravím :)

Jsem tu zpátky z již druhého tábora, kde jsem si to strašně moc užila, 12 dní uteklo jako voda a nechtělo se mi domů ani za nic.
Psala mi blogerka Olja:), jak jsem se dostala k tomu, být instruktorka. Pokud někdo pravidelně čtete mé články víte, že jsem byla letos na 2 táborech. K tomu prvnímu jsem se dostala přes přítele, jezdí tam celá jeho rodina, on již od dětství. Na druhý tábor jel naopak přítel se mnou a na něj jezdím pro změnu já už od dětství. Pokud ale chceš na nějaký jet, určitě stačí napsat mail/zavolat tam, kde se ti to podle stránek líbí, nebo na doporučení nějakého známého a pokud ti je 16 a mají volná místa, tak si myslím, že tě vezmou :)
Na táboře jsme měli tzv. questy, za které děti získávali zkušenosti, další levly a tím se mohli lépe vyzbrojit. Já jsem byla u fantazie a děti mi tam psaly básničky, příběhy, vyráběly z keramiky, kreslily atd. Schovala jsem si nějaké básničky a příběhy, tak pokud by někoho zajímalo, co jsou děti schopné vymyslet, napište určitě do komentářů a není problém udělat článek :)
Jinak co se týče blogu, aktivně pracuji na článkách o autogramech a mojí četbě, doufám, že se tedy máte na co těšit.

Zatím se mějte,
Your Date tree

Zpět, ale jen na chvíli

3. srpna 2013 v 11:32 | Date tree
Táák, vrátila jsem se vám jak z tábora tak i ze Seče, kde jsem byla bezmála týden se svými přáteli.
Oboje jsem si užila, jen tábor byl krapet náročnější především díky tomu, že jsem měla nejmladší oddíl a věřte nebo ne, řešit dětské hádky je dost vyčerpávající.
Jak už nadpis napovídá, zase vás opouštím, jelikož zítra odjíždím jako instruktor na další tábor. Tam mám taky mladší děti, tak uvidíme, jak to dopadne:)
Slibovala jsem vám rubriku s recenzemi na knížky, které jsem četla. Nebojte, nezapomněla jsem na ní, už mám napsaný první článek.
Další rubriku kterou připravuji, je sbírka mých autogramů od slavných osobností. Plánuji rozřadit do různých článků například: Článek filmy > rozcestník různých filmů, pokud na nějaký kliknete, objeví se > o čem film je, moje recenze, seznam herců a po kliknutí na některého, od kterého mám podpis > jeho vlastní článek, kde bude podpis, něco o něm a jak jsem podpis získala. Je to trochu pracné, ale přijde mi to jako nejatraktivnější představení mé sbírky. Líbí se vám nápad? Bude vás to zajímat? :) Připomínky, dotazy, kritiky, rady.. hrňte to na mě :)

Zatím se mějte,
Your Date tree :)

Opouštím vás

13. července 2013 v 7:07 | Date tree
Ahoj všichni,
dnešním dnem odjíždím na tábor, takže se všem moc omlouvám, ale 14 dní sem nebudu přidávat, jelikož pochybuji, že na pionýrském táboře bude wifi, jinak bych vám sem ráda po večerech něco psala. Až přijedu, přídám slibovanou rubriku 'Čtu si' a budu psát o různých blogerkách.
Jinak novinka - přišel mi nový telefon, zatím jsem s nim spokojená, tak uvidíme, jak si povede dál a za jak dlouho se mi rozbije (:D)
Užívejte si prázdnin, mějte se krásně!
Your Date tree

Vyoperovali mi psací střevo...

10. července 2013 v 10:05 | Date tree
Je to tak, nejspíš mi někdo ve spaní vyoperoval psací střevo. Od včerejška chci něco napsat, ale vždycky začnu a skončím první větou.
Máte někdy také takový problém?
Vidím to tedy tak, že si celý dnešek pročtu na terase. Rozečetla jsem si 1984 od George Orwella - kniha z povinné četby. Chystám rubriku 'Čtu si', kam budu dávat recenze na knížky, které jsem přečetla. Doufám, že o ní budete mít zájem :)
Kdybyste měl někdo nějaký nápad na povídku/knížku, literární soutěž.. cokoli! Budu ráda:)
Your Date tree

Stále tomu nemohu uvěřit!

6. července 2013 v 9:39 | Date tree
Bylo to ještě v roce 2012, kdysi dávno, když jsem měla ještě jiný blog (opraavdu netuším, který z těch X to byl) jsem posílala fotku na klub.blog.cz do soutěže fotíme na téma týdne: Svoboda slova.

"Domnívám se že každý by měl říct to, co si myslí a pokud to tak do teď nedělal měl by konečně z úst slepit pomyslnou lepící pásku."

Po tom cca roce jsem se tam znovu koukla, že bych tam mohla něco poslat, ale to, co jsem viděla mi doslova vyrazilo dech. To, že jsem tenkrát vyhrála tohle 'kolo' tématu týdne jsem vědala, ale tím to neskončilo. Na konci roku byly vyhlášeny 2 skupiny semifinále a čtenáři opět hlasovali. Podívejte se sami, jak jsem dopadla:


Díky těm osmi človíčkům, kterým se má fotka líbila jsem se posunula až do finále, kde (dle mého názoru) jsem si také nevedla špatně.

Za celý ten rok, co se sem posílají fotky jsem vybojovala krásné 5. místo, což si myslím že je pěkné, vzhledem k tomu, že jsem posílala pouze 2 fotky. No, rozhodně mě to nabilo odhodláním zúčastňovat se soutěže dál, tak mi, prosím, držte pěsti.:)

Your Date tree

Asi to byl osud

29. června 2013 v 21:40 | Date tree
Tak jo, přiznávám se.. na tenhle blog jsem zapomněla.
Asi téměř každá blogerka to zná - těžké začátky, mnohé neúspěchy, miliony založených blogů, na které potom už nic nepřidává.
Včera jsem rušila všechny mé staré blogy a na tehle jsem zapomněla. Asi to byl osud, jelikož dneska jsem si chtěla nějaký založit a FAKT na něj něco psát.. rozhodla jsem se totiž udělat nějaký zvrat ve svém životě a řekla bych, že blog bude nejlepším útěkem od reality.
Začínají prázdniny a já po tom, co jsem se na ně těšila cleý rok, bych se nejradši vrátila zpátky do školy. NEKAMENUJTE MĚ! Nevím proč, ale doma mě to nebaví. Celé prázdniny mám plné, tak to třeba bude časem OK a za chvíli budu naopak naštvaná, že už končí. Kdo ví...
Zběžně jsem tak koukala, co jsem sem přidávala za články a nemohu se nevyjádřit k tomu defacto nejnovějšímu z nich. E-book jsem si koupila značky NOOK a jsem s ním spokojená. Sice mi místo s podsvícením přišel bez a i přes ostatní výhody, kvůli který jsem si ho pořídila a které nemá, jsem s ním teď spokojená. Uvažuji, že o něm udělám recenzi, tak kdyžtak pište dolů, jestli byste jí chtěli.
Pokusím se sem znovu přidávat články a doufám, že mě to jen tak nepustí.
Your Date tree

Den ve znamení Richarda III.

10. ledna 2013 v 21:21 | Date tree
Dnešní den byl ve znamení Richarda třetího - byla jsem na něm v divadle.
Já jsem tak trochu divadlový maniak, když se mi něco líbí můžu na to jít i několikrát a ještě nikdy jsem v divadle neusnula. Dnešní den by se měl vyhlásit jako státní svátek protože ano, hádáte správně - poprvé jsem to 'zalomila' v divadle.
Takovou nudu jsem opravdu nezažila.. Už před tím mi mnoho lidí říkalo že to není dobré představení a já jim nevěřila, protože to už mi říkali o mnoha představeních. Nutno podotknout že jsem na něm byla ve Východočeském divadle, jelikož v provedení jiných divadel, například v Klicperově v Hradci Králové je to prý velmi povedená inscenace.
Děj jsem nepochopila, nejspíš něco jako jak ovládnout říši a dosáhnout čeho chci, jelikož pouze v jedné jediné scéně dokázala žena (jméno mi uniklo) otočit z nenávisti v lásku.. tomu říkám opravdová přesvědčivost.
Opravdu toto divadlo nedoporučuji. Pokud chcete vidět něco v podání východočeského divadla, zajděte určitě na muzikál Chicago či teď zde bude probíhat - jako každoročně - GRAND Festival smíchu kde hostují i jiná divadla a všem pardubičákům i z blízkého okolí rozhodně doporučuji zajít, pokud chcete nezdravý přísun smíchu:)

Jelikož mám předplatné na tento rok tak vám přinesu zprávu z dalšího představení. Mělo by to být 12.2. Holky z kalendáře tak se nechme překvapit:)

Your Date tree

Prvně ale vlastně po několikáté

5. ledna 2013 v 2:17 | Date tree
Píšu sem prvně, ale vlastně úvod nového blogu píši již po několikáté..

Nikdy jsem neměla vytrvalost psát blog, jelikož než na něj začali chodit nějací návštěvníci přestalo mě bavit že si píši jen tak pro sebe a to byl jeden z důvodů proč jsem chtěla někoho 'po svém boku'.. říkala jsem si "Když sem budeme psát dvě, bude mi blbý se na ní vykašlat takže to tu bude šlapat" a pak jsem si uvědomila jednu věc. Nepotřebuju spoluadminku, potřebuju lidi, kteří si blog budou číst. Budu ráda když ke mně budou chodit milí blogeři, navzájem si budeme číst články a dělit se o naše zážitky.

A proto.. budu moc ráda když se na můj blog budete vracet, budete mi sem psát připomínky co se vám líbí a nelíbí, o čem chcete abych psala.:)

Your Date tree :*
 
 

Reklama